Зміна нормативів питного водопостачання з 01 березня 2026 року!

Шановні споживачі!

Повідомляємо, що з 01 березня 2026 року будуть змінені нормативи питного водопостачання для споживачів, які не обладнані приладами обліку (лічильниками води).

Види благоустрою житлового фонду

Норми споживання послуг     централізованого постачання питної води на 1 ос.

л/добу

м³/міс

БАГАТОКВАРТИРНІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

м. Пирятин

1

З водопроводом та каналізацією, без водопідігрівачів

110

3,34

2

З водопроводом і каналізацією, з водопідігрівачами різних типів¹

246

7,48

с. Велика Круча

1

З водопроводом і каналізацією, з водопідігрівачами різних типів¹

242

7,36

ПРИВАТНІ ЖИТЛОВІ БУДИНКИ

м. Пирятин

1

З користуванням водою з дворових водозабірних колонок або дворових водозабірних кранів

85

2,58

2

З водопроводом і місцевою каналізацією (вигрібом) без ванн, з водопідігрівачами різних типів

105

3,19

3

З водопроводом, каналізацією або місцевою каналізацією (вигрібом), з ваннами та водопідігрівачами різних типів¹

209

6,35

с. Заріччя

1

З водопроводом та каналізацією або місцевою каналізацією (вигрібом), без водопідігрівачів

106

3,22

2

З водопроводом і місцевою каналізацією (вигрібом), з водопідігрівачами різних типів¹

195

5,93

Примітка        ¹: Для даного виду благоустрою до водопідігрівачів різних типів відносяться: електропідігрівачі (електробойлер або проточний електроводопідігрівач), газові водопідігрівачі (газовий бойлер або газова колонка), водопідігрівачі на твердому паливі та інше.

Нарахування плати за послуги для зазначеної категорії споживачів з 01 березня 2026 року здійснюватиметься відповідно до оновлених нормативів споживання, затверджених рішенням Виконавчого комітету Пирятинської міської ради від 28.01.2026 №61.

З метою уникнення підвищених нарахувань рекомендуємо споживачам встановити та ввести в експлуатацію лічильник холодної води.

Додаткову інформацію можна отримати у абонентському відділі підприємства.